Представлений Lenovo новий моноблок ThinkCentre M90a Pro Gen 3 є оновленням пристрою All-in-One (AIO) для бізнесу преміум-класу.

Як зазначається, у цьому рішенні з'явилися нові можливості, які дозволяють перетворити пристрій на "розумний" ПК для продуктивної та спільної роботи. Він оснащений процесорами Intel Core 12 покоління аж до i9 на платформі Intel Q670 з технологією vPro. Крім того, пристрій отримав 23,8-дюймовий QHD-дисплей, до 64 ГБ оперативної пам'яті DDR5, безліч варіантів вбудованої пам'яті та портів вводу-виводу. Незвичайно для AIO, але новий моноблок також оснащений входами HMDI 2.0 та DisplayPort, які дозволяють підключити другий дисплей, а також багатофункціональну підставку з можливістю повороту на 90 градусів.

За заявою виробника, саме впровадження технологій для конференцій та безпеки виділяє його серед інших:
    • У стандартній комплектації ThinkCentre M90a Pro Gen 3 оснащений камерою з можливістю нахилу, мікрофонами та двома динаміками по 3 Вт для проведення відеоконференцій.
    • Додаткова база конференц-зв'язку пожвавлює спільну роботу. Два мікрофони з широким радіусом охоплення та технологією шумоподавлення на основі штучного інтелекту та чотири динаміки, розроблені Harman, перетворюють ThinkCentre M90a Pro на ПК для групових конференцій. Оптимізований для Microsoft Teams пристрій із вбудованим кабелем USB Type-C також може бути підключений до сумісного ноутбука і на вимогу швидко перетворювати будь-який простір на переговорну кімнату.
    • ThinkCentre M90a Pro Gen 3 також має опціональну можливість виявлення присутності людини за допомогою технології Intel Context Sensing, тому система “прокидатиметься” при наближенні людини та автоматично блокуватиметься, коли вона йде.
    • Нейронне шумозаглушення Intel GNA знижує шуми фону при колективній роботі.

 

Джерело: ko.com.ua