Sharp NEC Display Solutions Europe випустила нове рішення для спільної роботи.

Як зазначається, NEC MultiSync WD551 Windows представляє концепцію "все-в-одному" і вирішує комплекс корпоративних завдань з організації та проведення коротких зустрічей, а також традиційних нарад.

NEC MultiSync WD551 Windows оснащений 55 дюймовим мультисенсорним дисплеєм з високою роздільною здатністю з технологією PCAP і підтримкою Windows Ink. Пристрій оснащений гнучким інтерфейсом для більш зручної і швидкої роботи: функція BYOM (Bring Your Own Meeting) дозволяє учасникам зборів підключати периферійні пристрої за допомогою кабелю USB-C для моментальної передачі контенту і запуску відео-конференції, використовуючи вже наявні програмні засоби Microsoft, наприклад, Office 365 і Microsoft Teams.

Новий дисплей може працювати і автономно, без сторонніх аудіо і відео-пристроїв: вбудована камера 4K, система з 6 мікрофонів, фронтальні динаміки (2 x 12 Вт) і сабвуфер (15 Вт) дозволяють проводити зустрічі з кришталево-чистим і чітким звуком. Також колаборація з Windows Зробити роботу з NEC MultiSync WD551 звичної для користувачів Microsoft - в програмне забезпечення дисплея вбудований пакет корпоративних і ділових інструментів Microsoft.

Сенсорна технологія PCAP і технологія оптичного склеювання Optical Bonding забезпечують чудову якість письма. Два стилуса Active Pen, що зберігаються в бічному відсіку дисплея, подарують легке і точне лист, як по папері, а функція Windows Ink запобіжить від випадкового спрацьовування при торканні долонею.

Дисплей оснащений smart-cенсор IoT, які збирають дані про навколишній простір, наприклад, заповненість приміщення, температуру, зовнішнє освітлення і якість повітря. Також датчики реагують на рух, запускаючи роботу пристрою при наближенні людини.

 

Джерело: ko.com.ua