Компанія QNAP Systems представила нову мережеву карту розширення QXG-10G2SF-X710 10GbE. Оснащена контролером Intel Ethernet Controller X710-BM2, ця карта PCIe Gen 3 (сумісна з PCIe Gen 2) може бути встановлена в мережеве сховище QNAP NAS або ПК під управлінням Windows / Linux, розширюючи можливості підключення завдяки двом високошвидкісним портам 10GbE.

Модель QXG-10G2SF-X710 має малошумну конструкцію без вентиляторів і оснащена двома мережевими портами 10GbE SFP+ (10G/1G). Користувачі можуть використовувати SMB Multichannel або Port Trunking для об'єднання пропускної спроможності, нарощуючи потенціал передавання даних до 20 Гбіт/с, що прискорює обмін великими файлами та забезпечує інтенсивне передавання даних. Крім того, QXG-10G2SF-X710 підтримує функцію SR-IOV, яка покращує розподіл мережевих ресурсів для застосунків віртуалізації VMware, знижуючи споживання пропускної здатності мережі та значно зменшуючи навантаження на процесор серверів віртуальних машин (гіпервізорів).

Компанія QNAP пропонує широкий спектр рішень 10GbE, при цьому мережева карта розширення QXG-10G2SF-X710 сумісна з різними мережевими сховищами та комутаторами QNAP 10GbE. Зазначається, що це економічне рішення дає змогу створити безперебійне, безпечне та масштабоване високошвидкісне мережеве середовище, що відповідає потребам колективів, яким потрібен одночасний доступ до даних; фотографів/відеографів, які потребують швидкого пересилання файлів; та додатків віртуалізації, які потребують низьких затримок.

Слід мати на увазі, що під час установлення QXG-10G2SF-X710 у комп'ютер користувачам необхідно завантажити драйвери для Windows/Linux з офіційного сайту Intel.

 

Джерело: ko.com.ua