Компанія Synology оголосила про випуск 3,5-дюймових жорстких дисків SAS серії HAS5300, які, за її заявою, відповідають зростаючому попиту на високопродуктивні та відмовостійкі системи зберігання великої місткості в корпоративних середовищах.

Як зазначається, накопичувачі HAS5300, доступні в моделях ємністю 16 ТБ, 12 ТБ і 8 ТБ, є останнім доповненням до лінійки жорстких дисків Synology корпоративного класу після випуску серії HAT5300 в січні нинішнього року. Вони є доповненням до високопродуктивним і масштабованим рішенням для зберігання даних серії SA або UC компанії Synology.

Завдяки підтримці робочих навантажень до 550 ТБ в рік і середньому наробітку до відмови 2,5 млн годин диски SAS HAS5300 створені для забезпечення стабільної продуктивності в самих ресурсоємних середовищах. Технологія безперервного запису в кеш також допомагає забезпечити цілісність даних для критично важливих додатків.

Використовуючи протокол SAS, накопичувачі Synology HAS5300 дозволяють замовникам масштабувати інфраструктуру до 180 дисків високопродуктивної серії Synology SA або максимально підвищити доступність системи iSCSI за допомогою настройки двох контролерів UC3200 IP-SAN в режимі «активний-активний». Диски також підтримують швидку передачу даних для конфігурацій з великим об'ємом даних.

«Диски підтримують швидкість передачі даних до 274 МБ / с, що робить їх ідеальним вибором для підприємств, яким потрібна максимальна продуктивність і надійність, - зазначила Пеггі Вен (Peggy Weng), менеджер по продукції Synology - Диски HAS5300 забезпечують стабільну продуктивність корпоративного класу для великомасштабного відеоспостереження, мультимедійних поствиробничих програм та інших процесів з великим об'ємом даних».

Підкреслюється, що завдяки тестуванню на навантаження і сумісність протягом більше 200 тис. Годин для трьох моделей в системах Synology диски серії HAS5300 забезпечують високу надійність і інтеграцію з системами компанії, допомагаючи замовникам створювати ретельно перевірені і надійні системи зберігання.

У той же час серія HAS5300 була оптимізована під час розробки для забезпечення найкращої сумісності і максимальної продуктивності з системами Synology, зокрема, для досягнення значного підвищення продуктивності відновлення RAID.

«Настроювані мікропрограма і оптимізація для обладнання Synology дозволяють на 27% зменшити час відновлення RAID на системах з дисками HAS5300 в порівнянні з дисками аналогічного класу на ринку, значно скорочуючи час, що витрачається масивами в режимі обмеженої функціональності, і допомагаючи замовникам підвищити довгострокову доступність системи», заявила Пеггі Вен.

Оновлення прошивки дисків HAS5300 будуть поставлятися разом з останніми оновленнями для операційної системи Synology DiskStation Manager (DSM), що знизить навантаження на ІТ-спеціалістів та забезпечить постійну роботу новітнього програмного забезпечення у вашій системі. На серію HAS5300 поширюється п'ятирічна обмежена гарантія Synology.

Диски HAS5300 ємністю 16 ТБ, 12 ТБ і 8 ТБ вже можна придбати у реселерів Synology по всьому світу.

 

Джерело: ko.com.ua